Zapraszamy na UserKon | Centrum e-Zdrowia

Przejdź do biuletyn informacji publicznej">

Unia Europejska Flaga Unii Europejskiej

Grupa osób stojąca nad stołem, na którym rozłożone są dokumenty

Zapraszamy na UserKon

Centrum e-Zdrowia oraz Zespół ds. e-zdrowia Naczelnej Izby Lekarskiej zapraszają na UserKon – cykl spotkań konsultacyjnych z użytkownikami systemów informatycznych wykorzystywanych w ochronie zdrowia. 

Celem spotkań jest wymiana doświadczeń i pomysłów rozwiązań na upraktycznienie współpracy między dostawcami a użytkownikami ww. systemów, w tym wskazanie, które z nich wymagają uaktualnienia, aby realnie odpowiadały teraźniejszym i przyszłym potrzebom polskich lekarzy i lekarzy dentystów. Spotkania mają charakter otwarty – są kierowane do wszystkich lekarzy i lekarzy dentystów, którzy na co dzień korzystają z narzędzi i systemów w e-zdrowiu, m.in.: System Informacji Medycznej, System Monitorowania Kształcenia, Rejestr Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, gabinet.gov.pl, itp.

Pierwsze spotkanie w ramach cyklu, z udziałem kierowników projektów oraz analityków tworzących te systemy, obędzie się 25 stycznia 2023 r. o godz. 10:00 w siedzibie NIL przy ul. Sobieskiego 110 w Warszawie i poświęcone będzie systemom: SMK oraz RPWDL

Serdecznie zapraszamy do udziału. 

Rejestracja dla lekarzy i lekarzy dentystów dostępna jest pod tym adresem
W przypadku chętnych, którzy nie są lekarzami, zgłoszenia należy kierować na adres e-mail: ewa.stefanska [at] nil.org.pl

Agenda:

System SMK:

  • prezentacja systemu SMK, w tym makiet oraz planu rozwoju
  • odpowiedzi na pytania, zagadnienia dotyczące SMK

 

System RPWDL:

  • prezentacja systemu RPWDL, w tym makiet oraz planu rozwoju
  • odpowiedzi na pytania, zagadnienia dotyczące RPWDL
  • prezentacja i odniesienie się CeZ do zagadnień zgłoszonych podczas grudniowego spotkania z przedstawicielami Izb Lekarskich.