Nie grzej ławy. Dołącz do naszego ITeamu | Centrum e-Zdrowia

Przejdź do biuletyn informacji publicznej">

Unia Europejska Flaga Unii Europejskiej

dyrektor Kikosicki na tle pracowników CeZ

Nie grzej ławy. Dołącz do naszego ITeamu

„Nie grzej ławy. Dołącz do naszego ITeamu” – pod takim hasłem wystartowała kampania rekrutacyjna Centrum e-Zdrowia w mediach społecznościowych. Jej celem jest przedstawienie Centrum jako innowacyjnej firmy informatycznej oraz wartości, które są dla nas ważne: zespołowości, współpracy i kreatywności.

W ramach kampanii zaplanowano szereg działań informacyjnych na kanałach społecznościowych, które mają przybliżyć obszar działalności Centrum poprzez przedstawienie historii wybranych pracowników oraz prezentację zespołów, tworzących naszą instytucję. Ta, choć informatyczna, jest firmą z misją, którą jest tworzenie ekosystemu e-zdrowia, współpraca ze wszystkimi interesariuszami oraz wspieranie budowy społeczeństwa cyfrowego.

Także z perspektywy samych pracowników nakręcono najnowszy film o Centrum, który swoją oficjalną prapremierę miał w tym tygodniu. Głównymi bohaterami produkcji są Agnieszka i Marcin – śledzimy ich podczas pracy zdalnej, spotkań służbowych w biurze oraz przy kawie. Obok nich w filmie wzięli udział także inni pracownicy Centrum, reprezentujący praktycznie wszystkie departamenty instytucji. Utwór jest do obejrzenia na kanałach społecznościowych CeZ oraz poniżej. 

Film: Dołącz do naszego ITeamu, pracuj w Centrum e-Zdrowia