Zaproszenie na konferencję: "Perspektywy e-zdrowia" | Centrum e-Zdrowia

Przejdź do biuletyn informacji publicznej">

Unia Europejska Flaga Unii Europejskiej

Sala konferencyjna wypełnioną ludźmi, na pierwszym planie jest mikrofon

Zaproszenie na konferencję: "Perspektywy e-zdrowia"

Jak dane medyczne można wykorzystać w budowaniu ekosystemu e-zdrowia w Polsce? Jak zadbać o wysoki poziom cyberbezpieczeństwa systemów w ochronie zdrowia? W jaki sposób udostępniać i przetwarzać dane medyczne pacjentów? O tym będą dyskutować eksperci podczas czwartej konferencji Centrum e-Zdrowia, pn. "Perspektywy e-zdrowia. Dane w ekosystemie ochrony zdrowia”.

plakat promujący wydarzenie

Konferencja jest organizowana w ramach Akademii CeZ i odbędzie się 29 listopada w Warszawie. Partnerem konferencji jest Ministerstwo Zdrowia.

- Nasze wydarzenie organizujemy po raz czwarty, ale po raz pierwszy pod nazwą „Perspektywy e-zdrowia”. Wierzę, że stanie się ono platformą do wymiany doświadczeń, wiedzy i poglądów na temat przyszłości nowych technologii IT w sektorze ochrony zdrowia. Zapraszamy do udziału m.in. przedstawicieli środowisk medycznych, naukowych, sektora publicznego oraz prywatnego, medtechów i start-upów, a więc wszystkie osoby zainteresowane rozwojem e-zdrowia w Polsce – mówi Paweł Kikosicki, dyrektor Centrum e-Zdrowia.

W programie wydarzenia debata dotycząca wykorzystania Big Data, wystąpienia praktyków IT, cyberbezpieczeństwa, prawa i RODO. Równolegle prowadzone będą warsztaty dla lekarzy POZ.

Rejestracja na wydarzenie stacjonarne ruszy na początku listopada 2022. Decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Więcej informacji wkrótce na stronie www.cez.gov.pl