Zapraszamy na konferencję Perspektywy e-zdrowia | Centrum e-Zdrowia

Przejdź do biuletyn informacji publicznej">

Unia Europejska Flaga Unii Europejskiej

Grafika z napisem "Perspektywy e-zdrowia"

Zapraszamy na konferencję Perspektywy e-zdrowia

Tematem przewodnim kolejnej edycji Perspektyw e-zdrowia, organizowanej 15 listopada, będzie nowa jakość w procesie projektowania i wdrażania e-usług. Eksperci CeZ i zaproszeni prelegenci opowiedzą m.in. od czego zależy jakość w e-zdrowiu, jakie są standardy tworzenia e-usług przez CeZ oraz jakie znaczenie mają w tym procesie badania z użytkownikami. W ramach wydarzenia zaplanowane są również warsztaty dla organizacji zrzeszających pacjentów.

Perspektywy e-zdrowia to wydarzenie, które na stałe wpisało się w krajobraz rozmów o cyfryzacji ochrony zdrowia i przyszłych kierunkach jej rozwoju. Tematyka tegorocznej konferencji, poświęcona zapewnieniu wysokiej jakości dostarczanych e-usług w ochronie zdrowia, wpisuje się w realizowaną przez CeZ strategię i jest jej potwierdzeniem. Naszą wizją jest dostarczanie e-usług adekwatnych do potrzeb użytkowników. Warunkiem tego jest zadbanie o wysoką jakość zarówno na etapie projektowania, jak i wdrażania poszczególnych rozwiązań. Zapraszam wszystkich zainteresowanych rozwojem e-zdrowia do udziału w konferencji i wymiany doświadczeń”, powiedział Paweł Kikosicki, dyrektor Centrum e-Zdrowia.

Wśród tematów tegorocznej konferencji pojawią się m.in.: rola user experience w procesie projektowania e-usług w ochronie zdrowia oraz wpływ badań wśród użytkowników na ten proces. Eksperci CeZ będą mówić również o tym, jak mierzyć i poprawiać jakość e-usług w ochronie zdrowia, a także jak wdrożenie e-usług wpływa na podniesienie jakości udzielanych świadczeń w placówce medycznej. Finałem wydarzenia będzie prezentacja roadmapy e-zdrowia na 2024 r. 

Perspektywy e-zdrowia to cykliczna konferencja organizowana w ramach Akademii CeZ. Partnerem wydarzenia jest Ministerstwo Zdrowia. Konferencja jest kierowana m.in. do przedstawicieli środowisk medycznych, naukowych, sektora publicznego oraz prywatnego, w szczególności medtechów i start-upów, zainteresowanych rozwijaniem e-zdrowia w Polsce. Udział w konferencji jest bezpłatny. Można w niej uczestniczyć stacjonarnie lub online.
Zapraszamy do rejestracji.