Podziel się swoją opinią o portalu ezdrowie | Centrum e-Zdrowia

Przejdź do biuletyn informacji publicznej">

Unia Europejska Flaga Unii Europejskiej

kobieta pracuje na komputerze i robi notatki na kartce

Podziel się swoją opinią o portalu ezdrowie

Rozpoczynamy badanie opinii na temat portalu ezdrowie.gov.pl. Chcemy dowiedzieć się w jaki sposób korzystają z niego użytkownicy, jakich informacji najczęściej szukają, a jakich im brakuje. Wyniki badania posłużą lepszemu dostosowaniu portalu do potrzeb jego użytkowników. Badanie potrwa do 27 października b.r.

Jak korzystasz z portalu ezdrowie? Czego Ci w nim brakuje? Co powinniśmy zmienić, żeby ułatwiał Ci poruszanie się w systemie ochrony zdrowia i wspierał w pracy? Wypełnij ankietę i daj nam znać. Zajmie to maksymalnie 10 minut.

Chcemy poznać Twoją opinię na temat portalu e-zdrowie. To miejsce z informacjami o systemie e-zdrowia, które powstało, by wspomagać Cię w codziennej pracy. Jesteśmy ciekawi, czy dobrze spełnia swoje zadanie i w jaki sposób możemy je usprawnić.

Co zrobimy z wynikami

Poznanie Twojej opinii na temat portalu ezdrowie powie nam, w jaki sposób z niego korzystasz i jakie są Twoje oczekiwania. Dzięki temu będziemy mogli lepiej dostosować portal do Twoich potrzeb. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.

Jakie pytania zadajemy

Pytania zgrupowaliśmy w kilku blokach, które dotyczą:

  • profilu użytkownika – pytamy o to, do jakiej grupy należysz, jaki zawód wykonujesz, z jakich systemów i rejestrów korzystasz
  • korzystania z portalu – pytamy o częstotliwość oraz o to, z jakich treści korzystasz i kiedy
  • oceny portalu – pytamy o to, jak oceniasz portal pod względem wizualnym i jakości informacji (zrozumiałości i przydatności), jak łatwo znajdujesz szukane informacje, czego Ci brakuje i co proponujesz zmienić. 

Przy większości pytań masz listę odpowiedzi do wyboru. Tylko kilka pytań ma charakter otwarty.

Czy ankieta jest anonimowa

Ankieta jest całkowicie anonimowa.

Przejdź do ankiety.