Ostatnia szansa na szkolenie z EDM | Centrum e-Zdrowia

Przejdź do biuletyn informacji publicznej">

Unia Europejska Flaga Unii Europejskiej

młoda lekarka uśmiechająca się i patrząca w stronę obiektywu

Ostatnia szansa na szkolenie z EDM

Projekt, w ramach którego organizowane są szkolenia z Elektronicznej Dokumentacji Medycznej powoli dobiega końca. Listopad to ostatni miesiąc, w którym Państwa pracownicy mogą wziąć udział w szkoleniach.  

Podczas zajęć poruszane są zagadnienia związane z wdrażanymi w systemie ochrony zdrowia centralnymi rozwiązaniami informatycznymi. Szkolenie to okazja do zdobycia wiedzy na temat m.in. raportowania zdarzeń medycznych i wymiany Elektronicznej Dokumentacji Medycznej. Szkolenia skierowane są do wszystkich pracowników szpitali. Lekarzom i dentystom za udział przysługuje 5 punktów edukacyjnych.

Czas trwania szkolenia to około 4 godziny. Placówki medyczne, których pracownicy chcą wziąć udział w szkoleniach, muszą posiadać aktualny kontrakt z NFZ.

Program, Regulamin rekrutacji i uczestnictwa oraz Instrukcja rejestracji są dostępne na stronie Akademii Centrum e-Zdrowia.

Zapisy na szkolenie odbywają się za pomocą platformy Akademii CeZ:

Wszelkie informacje można uzyskać mailowo oraz telefonicznie:
akademiaedm [at] cez.gov.pl
• infolinia – tel. 19 239 wew. 9 a następnie 2.

Szkolenia z EDM realizowane są w ramach Projektu: „Poprawa jakości świadczonych usług medycznych poprzez zapoznanie i przeszkolenie pracowników podmiotów leczniczych z podstawowymi terminami i procesami wiązanymi z wystawianiem, prowadzeniem i wymianą Elektronicznej Dokumentacji Medycznej”.