Najlepsze życzenia dla pracowników ochrony zdrowia | Centrum e-Zdrowia

Przejdź do biuletyn informacji publicznej">

Unia Europejska Flaga Unii Europejskiej

Lekarz, pielęgniarka i chirurg

Najlepsze życzenia dla pracowników ochrony zdrowia

Z okazji dnia patrona pracowników służby zdrowia, Centrum e-Zdrowia składa wszystkim medykom podziękowania za ich ciężką pracę i ratowanie zdrowia oraz życia.

Pracownicy ochrony zdrowia to ważna grupa interesariuszy e-zdrowia, od samego początku aktywnie zaangażowana w tworzenie kolejnych usług. Cieszymy się, że możemy ich wspierać, dostarczając unikatowe rozwiązania IT, które spełniają ich potrzeby. Są to przede wszystkim e-recepta, e-skierowanie, Elektroniczna Dokumentacja Medyczna oraz bezpłatna aplikacja gabinet.gov.pl. W naszym portfolio są także rejestry medyczne, m.in. na nowo zbudowane System Monitorowania Kształcenia Pracowników Medycznych (SMK) czy System Informatyczny Rezydentur (SIR), a także systemy, nad którymi pracujemy: Poltransplant i e-krew.

Poza tym, w ramach Akademii CeZ, szkolimy pracowników medycznych i menadżerów z funkcjonalności usług e-zdrowia:

  • 2021 – 83 szkolenia dla POZ/AOS i 112 dla szpitali (w tym jedno stacjonarnie) łącznie 201
  • 2022 – 36 szkoleń dla POZ/AOS i 39 dla szpitali (w tym jedno stacjonarnie) łącznie 75

Pamiętamy też o pacjentach. Z myślą o nich w ostatnim czasie uruchomiliśmy nową funkcjonalność w ramach aplikacji mojeIKP – „Pierwszą pomoc”. To kompendium wiedzy o tym, jak postępować w sytuacji kryzysowej do momentu przyjazdu na miejsce ratowników medycznych.

Dowiedz się więcej o nowej funkcjonalności!