O Akademii - Centrum e-Zdrowia

Nowa numer infolinii 19 239

O Akademii

Proces informatyzacji sektora ochrony zdrowia to dzisiaj jedna z najistotniejszych zmian jakie realizowane są w obszarach o szczególnym znaczeniu dla funkcjonowania polskiego społeczeństwa. Wdrażane przez Centrum e-Zdrowia nowoczesne systemy informatyczne mają przełomowy wpływ na poprawę komfortu pacjentów i funkcjonowanie ochrony zdrowia w Polsce. Na konkretne i udostępnione rozwiązania e-zdrowia nie musimy już czekać kolejnej dekady. 

Cyfryzacja ochrony zdrowia to proces złożony. Jego sprawna realizacja wymaga m.in. silnego wsparcia szkoleniowego ukierunkowanego na budowanie nowych umiejętności szeroko rozumianego personelu medycznego. Z myślą o nim właśnie stworzyliśmy Akademię CeZ.  

Głównym celem Akademii jest wzrost poziomu kompetencji oraz wiedzy w zakresie korzystania z dostarczanych przez CeZ systemów wśród ich użytkowników końcowych.

CeZ włącza się aktywnie w budowanie wiedzy i umiejętności korzystania z dostarczanych usług e-zdrowia w wielu obszarach.

W chwili obecnej w ramach Akademii CeZ prowadzone są szkolenia dotyczące:

  • Elektronicznej Dokumentacji Medycznej w tym: e-recepty i e-skierowania;
  • Systemu Monitorowania Kształcenia Pracowników Medycznych.

Wszystkie szkolenia realizowane w ramach Akademii prowadzone są przez specjalistów CeZ i udział w nich jest bezpłatny.

O wszystkich nowych inicjatywach szkoleniowych Akademii CeZ, będziemy sukcesywnie informowali na naszej stronie www.cez.gov.pl

Zachęcamy do udziału.

Do poprawnego działania strony musi być włączona obsługa JavaScript.