Szczegóły - Centrum e-Zdrowia

Nowa numer infolinii 19 239

Dyrektor Agnieszka Kister wśród laureatów konkursu „Lista Stu 2020”

Agnieszka Kister, dyrektor Centrum e-Zdrowia została wyróżniona w prestiżowym plebiscycie „Lista Stu 2020” organizowanym przez cenione czasopismo branżowe „Puls Medycyny”.

Dyrektor Kister znalazła się na wysokim 39. miejscu wśród stu najbardziej wpływowych osób w polskim systemie ochrony zdrowia.

Grafika Lista 100 najbardziej wpływowych osób w systemie ochrony zdrowia. 39 miejsce Agnieszka Kister Dyrektor Centrium e-Zdrowia

Kapituła konkursu, w której zasiadali wybitni eksperci, wyróżniła dyrektor CeZ za szczególne osiągnięcia we wdrażaniu rozwiązań IT, reputację zawodową oraz siłę publicznego oddziaływania.

Uzasadnieniem dla tej nagrody jest m.in. fakt, że w krótkim czasie po objęciu stanowiska, dyrektor Kister przyczyniła się do znacznego rozwoju e-zdrowia w Polsce, koordynując i nadzorując prace związane z systemem e-recepty, e-skierowań, Internetowego Konta Pacjenta (IKP), systemem Ewidencji Wjazdów do Polski (EWP), czy wdrożeniem tak istotnych i potrzebnych w czasie pandemii koronawirusa rozwiązań IT w programie szczepień przeciw COVID-19.

Serdecznie gratulujemy dyrektor Agnieszce Kister wyróżnienia!

„Listę Stu 2020” i więcej informacji o plebiscycie można znaleźć na portalu pulsmedycyny.pl.  

Aktualności

Szukasz starszych aktualności, przejdź do ARCHIWUM

Do poprawnego działania strony musi być włączona obsługa JavaScript.