Szczegóły - Centrum e-Zdrowia

Nowa numer infolinii 19 239
prezentacja o informatyzacji w ochronie zdrowia

Udział CSIOZ w II Europejskim Kongresie Medycznym

W dniach 7-8 czerwca br. Dyrektor Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia wziął udział w organizowanym w Gdańsku Europejskim Kongresie Medycznym.

W pierwszym dniu Kongresu w trakcie cyklu warsztatów organizowanych dla zarządzających szpitalami, Dyrektor CSIOZ poprowadził warsztat pt. „Wkład CSIOZ w informatyzację systemu ochrony zdrowia w Polsce”. Podczas warsztatu zainteresowanym osobom zaprezentowano działania/projekty realizowane przez CSIOZ oraz udzielano szczegółowych informacji dotyczących tego co udało się zrealizować w CSIOZ dotychczas oraz jakie są plany na przyszłość.

W dniu 8 czerwca br. na zaproszenie organizatora Dyrektor Węgrzyniak wziął czynny udział w panelu: „Informatyzacja ochrony zdrowia – jak osiągnąć sukces we wprowadzeniu e-zdrowia?”. Uczestnicy panelu podjęli próbę odpowiedzi na pytania jak osiągnąć sukces we wprowadzaniu e-zdrowia oraz co stanowi główne bariery w jego wdrażaniu. Zastanawiano się również jak efektywnie czerpać z dotychczasowych doświadczeń Polski oraz innych krajów UE płynących z procesu informatyzacji systemu ochrony zdrowia.

Galeria zdjęć

panel ekspertów
rozmowa podczas sesji warsztatowej
prezentacja na temat informatyzacji w ochronie zdrowia

Aktualności

Szukasz starszych aktualności, przejdź do ARCHIWUM

Do poprawnego działania strony musi być włączona obsługa JavaScript.