Szczegóły - Centrum e-Zdrowia

20 lat Centrum e-Zdrowia

Od 20 lat działamy w obszarze ochrony zdrowia. Za nami wiele niesamowitych projektów mających realny wpływ na życie Polaków.

To u nas powstało i jest rozwijane Internetowe Konto Pacjenta, e-recepty i e-skierowania, systemy wspomagające walkę z koronawirusem i inne duże projekty informatyczne realizowane dla pacjentów i kadry medycznej. Pracują u nas najlepsi eksperci z branży IT, telekomunikacyjnej, specjaliści od cyberbezpieczeństwa czy sztucznej inteligencji.

Rozwiązania informatyczne stały się częścią naszego codziennego życia, również jako pacjentów czy pracowników medycznych. Coraz częściej mówimy o e-zdrowiu, e-recepcie czy e-wizytach. Wkroczyliśmy w nową erę cyfrową i właśnie dlatego z Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia stajemy się Centrum e-Zdrowia (#CeZ). Poprzez rebranding chcemy podkreślić obszar naszej działalności, jako lidera procesu informatyzacji systemu zdrowia w Polsce nie tylko w sensie technicznym.    

Składamy serdeczne podziękowania Wszystkim, którzy tworzyli i tworzą historię Centrum e-Zdrowia – pracownikom oraz całemu środowisku medycznemu, bez których ta rewolucja cyfrowa w zdrowiu nie byłaby możliwa.  

Od teraz jesteśmy Centrum e-Zdrowia.

Infografika z bukietem kwiatów, logo CeZ oraz napisem 20 lat Centrum e-Zdrowia dawniej Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia

Aktualności

Szukasz starszych aktualności, przejdź do ARCHIWUM