Szczegóły - Centrum e-Zdrowia

Nowa numer infolinii 19 239

Siedemnaste Wydanie Biuletynu Informacyjnego CSIOZ

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością przekazujemy Państwu kolejne Wydanie Biuletynu informacyjnego CSIOZ.

W numerze m.in. odpowiedzi na pytania: czy jest możliwa całkowita rezygnacja z osobistego dostarczania lekarzom dokumentacji medycznej przez pacjentów? Czy my, pacjenci, przestaniemy się już tym zajmować? Ponadto informacje o procesie elektronicznej wymiany dokumentacji medycznej na Platformie P1, znaleźć można w artykule pt. Moja dokumentacja medyczna dostępna mojemu lekarzowi.
Informujemy także o działaniach Unii Europejskiej w zakresie rejestrów pacjentów oraz inicjatywie międzynarodowej wspierającej funkcjonowanie osób starszych w świecie nowoczesnych technologii informacyjno-komunikacyjnych pn. Sieć AgeingWell.
Swoimi doświadczeniami dzieli się z nami Pan Marek Nowak, dyrektor szpitala w Grudziądzu, nie bez powodu uhonorowanego w tym roku przez Computerworld statuetką „Lidera w kategorii służba zdrowia”.

A w Regionach… same dobre wieści na temat osiągnięć w projektach realizujących systemy e-Zdrowia na Podlasiu i Mazowszu, o czym może przekonać się każdy, czytając aktualne Wydanie Biuletynu -> http://csioz.gov.pl/biuletyn.php

Aktualności archiwalne

Do poprawnego działania strony musi być włączona obsługa JavaScript.